HEMEN ONLINE TERAPİ VE ONLİNE PSİKOLOG İÇİN TIKLAYIN

 
Online Psikolog

Hemen Randevu Oluştur

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Profesyonel Psikolojik Destekle Yaşamınızı Dönüştürün

Psikolog Anıl

İç huzurunuzu ve yaşam kalitenizi artırmak için şimdi harekete geçin!

Uzm. Klinik Psikolog Anıl Yılmaz ile hemen iletişime geçerek, terapi sürecine başlama adımını atın ve yaşamınızdaki olumlu değişimi deneyimleyin.

Sorularınızı sormaktan çekinmeyin ve terapi hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alın.

Unutmayın, başarılı bir iyileşme yolculuğuna çıkmak için sadece bir adım uzağınızda.

Hemen iletişime geçin ve sağlıklı bir geleceğe doğru ilk adımınızı atın.

Sizden Gelen Yorumlar
Depresyon yaşarken Anıl Bey'den terapi almaya başladım. Uzun yıllardır kullandığım ilaçlar artık iyi gelmiyordu. Ancak birkaç seansta bile çok iyi hissetmeye başladım. Çünkü asla yargılamıyordu..
Ahmet S.
Ketum biri olmama rağmen ilk seansta tüm içimi döktüm. Endişe ettiğim konularda çok güzel tavsiyeler verdi hocam. Görüşmelere büyük bir istekle devam edeceğim.
Merve G.
Hayatım korkularla geçti. Ta ki terapiye gelene kadar. Artık korkmuyorum. Neyden kaynaklandıklarını biliyorum ve artık benim kontrolümdeler. Hocama çok çok teşekkür ederim.
Özge Ş.






  Terapiyle Dönüşüm Yaşamınızı Yeniden Şekillendirin

  Beklemeyin, şimdi harekete geçin! Hemen iletişime geçerek terapi sürecine başlayın ve yaşamınızdaki olumlu değişimi deneyimleyin.

  Unutmayın, destek ve rehberlik için buradayız; yaşamınızı iyileştirmek ve daha sağlıklı, mutlu bir geleceğe yönlendirmek için sadece bir adım uzağınızda.

  Sorularınızı sormaktan çekinmeyin ve terapi hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alın.

  İç huzurunuzu keşfetmek, zorluklarla başa çıkma yöntemlerini öğrenmek ve güçlü bir geleceğe adım atmak için hemen iletişime geçin.

  anıl yılmaz

  Sizden Gelen Yorumlar

  İlişkilerimde neden hep yanlış kişileri seçtiğimi artık biliyorum. Bunun çocukluğumdan kaynaklı olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdım. Ancak bu doğruydu. Anıl hocama sonsuz sevgiler.
  Ahmet S.
  O kadar uzun zamandır panik atak yaşıyordum ki normal biri olmayı unutmuştum. Denemediğim bir yol kalmamıştı. Son bir umutla terapiye geldim ve 3 ay devam ettim. Tüm ataklarım ortadan kayboldu
  Merve G.
  Her zaman kalktığımda aşırı stresli hissediyordum. İşe asla gitmek istemiyordum. Ama terapiye geldikten sonra beni neyin rahatsız ettiğini öğrendim. Artık sabahları uyanmak kötü hissettirmiyor.
  Özge Ş.
  WhatsApp Destek